توضیحات :

 1. استفاده از خدمات رایگان این طرح فقط شامل خودروهای عضو باشگاه مشتریان اتوماشین و یا مشتریان جدید که طبق تفاهم نامه اخیر به ایشان اعلام گردیده است و یا دعوت نامه ارسال شده می باشد .
 2. خودروهای مد نظر در طرح شامل کلیه خودروهای وارداتی مدل 2005 به بالا و خودروهای مونتاژ داخل مانند کیاسراتو، نیسان ایکس تریل ، نیسان تینا ، نیسان ماکسیما ، سوزوکی ویتارا ، پژو 2008 و گروه خودروهای چینی فاقد گارانتی شرکت می باشد .
 3. مشتریان محترم می بایست ابتدا فرم مشخصات را برای ثبت نام پر نموده و سپس طبق نظر خود آیتم ها را تا مبلغ پنج میلیون ریال انتخاب و تیک زده و سپس روی گزینه ارسال کلیک نمایند تا همکاران ما جهت نوبت دهی و هماهنگی مراجعه با شما تماس حاصل نمایند .
 4. مدت زمان اجرای طرح 6 ماه ( از تاریخ 25 اردیبهشت ماه تا 25 آبان ماه سال 1400) می باشد.
 5. مشتریان گرامی توجه داشته باشند سقف خدمات رایگان مبلغ 5،000،000ریال می باشد و در صورت انتخاب گزینه های بیشتر سیستم گزینه هارا اتوماتیک پاک می نماید .
 6. نحوه استفاده از خدمات رایگان بدین صورت می باشد .
  مبلغ 5 میلیون ریال در کارت مجازی باشگاه مشتریان هر مشتری شارژ شده و در دونوبت طی شش ماه می توانند از آن استفاده نمایند . به طور مثال در صورت انتخاب گزینه خدمات تعلیق خودرو که دومیلیون و پانصد هزار ریال می باشد ، چنانچه هزینه خدمات تعلیق خودرو مثلاً 3،200،000 ریال گردید در نوبت اول 1،250،000 ریال از فاکتور فوق کسر و 1،250،000 ریال باقیمانده در نوبت دوم مراجعه از فاکتور کسر می گردد .
  (این روش در هر بار مراجعه تخفیف 50% در خدمات انتخاب شده را اعمال می نماید )
 7. گزینه شماره 1 و 7 شامل موارد فوق (دونوبتی ) نبوده و در یک نوبت قابل استفاده می باشد .
 8. بدیهی است شارژ پنج میلیون ریالی قابل استفاده برای خدمات می باشد و شامل قطعات نمی شود . ( به جزباطری)
 9. در صورت داشتن هرگونه سوال با تلفن پنج رقمی 35235 تماس حاصل فرمائید

vip

مرحله 1 از 2 - مشخصات را وارد نمائید

 • استفاده از خدمات رایگان این طرح فقط شامل خودروهای عضو باشگاه مشتریان اتوماشین و با مشتریان جدید که طبق تفاهم نامه اخیر به ایشان اعلام گردیده است و یا دعوت نامه ارسال شده می باشد . خودروهای مد نظر در طرح شامل کلیه خودروهای وارداتی مدل 2005 به بالا و خودروهای مونتاژ داخل مانند کیاسراتو، نیسان ایکس تریل ، نیسان تینا ، نیسان ماکسیما ، سوزوکی ویتارا ، پژو 2008 و گروه خودروهای چینی فاقد گارانتی شرکت می باشد .