تور،اتومکانیکا،دبی

ورود | ثبت‌نام

تویوتا کرولا خودرویی جاویدان

تویوتا کرولا خودرویی جاویدان

16 آبان 1394
محصولاتی وجود دارند که آینه تمام نمای تکامل و پیشرفت‌اند. خودروهایی که جمیع محسنات را دارا بوده اما معایب آنها سخت محدود است؛ شاید بتوان مدل کرولای تویوتا را از این دسته به‌حساب آورد، خودرویی که زیبایی و...
محصولاتی وجود دارند که آینه تمام نمای تکامل و پیشرفت‌اند. خودروهایی که جمیع محسنات را دارا بوده اما معایب آنها سخت محدود است؛ شاید بتوان مدل کرولای تویوتا را از این دسته به‌حساب آورد، خودرویی که زیبایی و شکوه را به همراه دوامی افسانه‌ای داراست و در میان همتایانش کمتر هماوردی را می‌توان یافت که قابل قیاس با او باشد.
سوپرا، موشک زمین به زمین تویوتا

سوپرا، موشک زمین به زمین تویوتا

12 آبان 1394
تویوتا با ۳ مفهومی جدید در توکیو حاضر شد و به ترتیب به معرفی تک تک آن‌ها پرداخت، ولی بعد معرفی این سه محصولی که همراه خود آورده بود، با تایید تولید «کانسپت FT-1» به عنوان جانشین “سوپرا...
تویوتا با ۳ مفهومی جدید در توکیو حاضر شد و به ترتیب به معرفی تک تک آن‌ها پرداخت، ولی بعد معرفی این سه محصولی که همراه خود آورده بود، با تایید تولید «کانسپت FT-1» به عنوان جانشین “سوپرا (Supra)” توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد.
بررسی فنی و تخصصی هیوندای توسان جدید

بررسی فنی و تخصصی هیوندای توسان جدید

11 آبان 1394
در ادامه نبرد فزاینده خودروسازان برای تصاحب قلب و دسته‌چک‌های خریداران شاسی‌بلندهای کراس‌اور در امریکای شمالی، هیوندای در مدل جدید توسان ۲۰۱۶ از گوشه‌هایی از یک کاراکتر اروپایی استفاده کرده...
در ادامه نبرد فزاینده خودروسازان برای تصاحب قلب و دسته‌چک‌های خریداران شاسی‌بلندهای کراس‌اور در امریکای شمالی، هیوندای در مدل جدید توسان ۲۰۱۶ از گوشه‌هایی از یک کاراکتر اروپایی استفاده کرده است. یک سیستم گیربکس دو کلاچه ۷ سرعته، یک موتور توربوی چهار سیلندر با گشتاور بالا، ساختار صلب و بهینه‌سازی شاسی، برخی از مواردی هستند که برای این کراس‌اور کامپکت، یک حس آرامش و وقار در پشت‌ فرمان ایجاد کرده‌اند. البته تغییرات قاره‌ای در این مدل، چندان تصادفی نیست؛ چرا که این توسان جدید جایگزینی برای مدل ix35 در بازار اروپا محسوب می‌شود و نباید رانندگان سخت‌گیر را در اتوبان‌های بدون‌محدودیت یا جاده‌های دو خطه مارپیچ باواریا ناامید کند.
تویوتا هایلوکس ۲۰۱۶ به ایران رسید

تویوتا هایلوکس ۲۰۱۶ به ایران رسید

7 آبان 1394
کمپانی تویوتا در روز ۲۲ می از نسل هشتم پیکاپ میان سایز خود یعنی هایلوکس در بانکوک تایلند رونمائی به عمل آورد و تصمیم خود مبنی بر فروش جهانی این خودرو در بیش از ۱۰۰ کشور جهان را رسانه ای کرد این در حالی است که تویوتا...
کمپانی تویوتا در روز ۲۲ می از نسل هشتم پیکاپ میان سایز خود یعنی هایلوکس در بانکوک تایلند رونمائی به عمل آورد و تصمیم خود مبنی بر فروش جهانی این خودرو در بیش از ۱۰۰ کشور جهان را رسانه ای کرد این در حالی است که تویوتا هایلوکس پیش از این تنها در برخی بازارها به فروش می رسید و در برخی دیگر از کشورها مثل آمریکای شمالی به جای هایلوکس مدل تاکوما عرضه می شد. با اعلام تصمیم تویوتا مبنی بر جهانی شدن فروش هایلوکس می توان دریافت که مدل تاکوما به اواخر عمر خود نزدیک شده و در آینده ای نزدیک این پیکاپ جای خود را به هایلوکس خواهد داد.
تجربه رانندگی با تویوتا پریوس در تهران
3 آبان 1394

تجربه رانندگی با تویوتا پریوس در تهران

 

امروزه مشکل آلودگی هوا به یک معضل بزرگ و اساسی برای کلان شهرها به ویژه در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته تبدیل شده است.
معضلی که هر اقلیم و سرزمینی باید متناسب با شرایط جغرافیایی و سیاست‌های کلان و البته شرایط اقتصادی راه حلی برای آن در نظر بگیرد. در همین راستا دولت‌مردان  و مدیران ارشد حوزه محیط زیست با همکاری صنایع مختلف در حال تلاش برای رسیدن به راه حل‌هایی نوین و کم‌هزینه برای مقابله با این مشکل هستند.
چگونگی کارکرد خودرهای هیبریدی برقی
27 مهر 1394

چگونگی کارکرد خودرهای هیبریدی برقی

 خودروهای هیبرید برقی (Hybrid Electric Vehicles) شامل موتور احتراق داخلی و موتور الکتریکی همراه با باتری هستند. این ترکیب باعث می‌شود که هم از مزایای خودروهای امروزی که الکتریکی است بهره‌مند شویم و هم از خاصیت‌های خوب موتورهای احتراق داخلی سنتی استفاده کنیم. این ترکیب به موتور الکتریکی و باتری این امکان را می‌دهد تا موتور احتراق داخلی را در بهینه‌ترین محدوده خود نگه دارد.
ب‌ام‌و ام۴ جی‌تی‌اس ؛ کانسپتی که لباس واقعیت پوشید
17 مهر 1394

ب‌ام‌و ام۴ جی‌تی‌اس ؛ کانسپتی که لباس واقعیت پوشید

حدود دو ماه از معرفی ب‌ام‌و کانسپت ام۴ جی‌تی‌اس می گذرد اما بر خلاف دیگر مدل های مفهومی که ممکن است هیچگاه به تولید انبوه نرسند، خیلی زود شاهد حضور آن در خیابان ها خواهیم بود. ب‌ام‌و ام۴ جی‌تی‌اس محصول جدید باواریایی ها خواهد بود که برای نخستین بار طی چهل و چهارمین دوره نمایشگاه خودرو توکیو که از سی‌ام اکتبر تا هشتم نوامبر برگزار می شود، در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
آر اس اس
1234